בלוג

פיתוח תמונות

אפשר לומר שאנחנו מכירים את תהליך העיבוד של סרטי צילום באופן יסודי. למעשה, כך התחלנו, בעידן הצילום הטרום-דיגיטלי. מיותר לציין שאנחנו יודעים מה אנחנו עושים כשזה מגיע להפיכת התמונות האנלוגיות שלכם לתמונות מדהימות. בכל הקשור לפיתוח תמונות, אנו מציעים לכם שירות מומחה עם תוצאות איכותיות.

אנו משתמשים בתהליך פיתוח מהימן ומסורתי לפני סריקה, דיגיטציה או הדפסה של הצילומים שלכם. עם שירותי עיבוד הסרטים שלנו, כל נגטיב מנותח כדי לייעל את הצבע, הצפיפות והחדות. צוות הפיתוח המנוסה שלנו בודק באופן אישי כל תמונה לאיכות כך שהקבצים הדיגיטליים וההדפסים שלכם מסרט הצילום יחזיקו מעמד לכל החיים ואף מעבר לכך. למעשה, ניירות איכות הארכיון שלנו יחזיקו מעמד לפחות 80 שנה ללא דהייה ושינוי צבע. בנוסף, אנו מתמחים בהדפסת תמונות דיגיטליות בכל צבע וגודל באיכות הגבוהה ביותר.

למה לשכור שירותי פיתוח תמונות מקצועיים?
עם אפשרויות מרובות לשיתוף דיגיטלי של תכנים, צלמים רבים כבר לא מבזבזים זמן או כסף כדי לבצע הדפסות פיזיות של התמונות שלהם. אם כך, אתם עשויים לשאול את עצמכם, למה לטרוח לעשות הדפסה כאשר אתם יכולים לצפות באלבומים של העבודה שלכם באינטרנט או לדפדף בתיקיות מאורגנות בקפידה במחשב שלכם?
הדפסת התמונות הדיגיטליות שלכם מעניקה לכם את ההזדמנות לראות את העבודה שלכם בצורה שונה. זה גם מספק לכם מוצר מוחשי שאתם יכולים לתת ללקוחות שלכם או להציג בגלריות. אתם יכולים גם להדפיס תמונות של בני משפחה אהובים שברצונכם לתלות על הקירות בבית.

אבל איכות פרו אמיתית כנראה אומרת שתצטרכו לעשות יותר מאשר רק להדפיס מהמדפסת הביתית הרגילה שלכם. לפיכך, אם אין לכם סורק מקצועי או מדפסת תמונות מן המעלה הראשונה, אנו ממליצים לכם לפנות לשירותי פיתוח התמונות שלנו בצילום פלוס.

חשוב שההשקעה הכספית שלכם תסתכם בסופו של דבר בהדפסות מרשימות ואיכותיות, כך שאתם רוצים להיות בטוחים שאתם מוציאים את הכסף שלכם עבור שירותיו של בית עסק בעל מוניטין מוכח ויכולת להציע מוצרים סולידיים ושירות אמין. אנו בצילום פלוס מתמחים בפיתוח תמונות אנלוגיות והדפסת תמונות דיגיטליות כבר למעלה מארבעים שנה. פנו אלינו עוד היום כדי לקבל תצורה פיזית מרשימה ואיכותית של עבודות הצילום היפות שלכם.

מאמרים נוספים

המרת קלטת וידאו

יש לכם קלטת וידאו עם צילום חשוב? זה הזמן לעשות המרה! המרת קלטת וידאו מתבצעת באמצעות מכשירים מתקדמים במעבדה ייעודית במטרה להעביר את כל תוכן

קרא עוד »

חנות אביזרי צילום

מחפשים אביזרים איכותיים לצילום? לא יודעים איפה לחפש? אם צילום הוא התחביב או המקצוע שלכם, אתם חייבים שיהיה לכם ספק קבוע לכל אביזרי הצילום. אביזרי

קרא עוד »

מצלמות וידאו בצפון

גרים באזור הצפון? מחפשים מצלמת וידאו מקצועית? מגוון מצלמות הוידאו המוצעות לכם בשוק הצילום המקומי הוא עצום ולעיתים רבות זה גורם לבלבול למי שרוצה לקנות

קרא עוד »

הדפסה על קאפה

רוצים להדפיס שילוט לתצוגה? מחפשים שילוט זמני איכותי? הדפסה על קאפה היא אחת הפתרונות הזולים והיעילים ביותר לשילוט זמני או שילוט לטווח ארוך במקומות סגורים.

קרא עוד »

תמונה לויזה לארה”ב

למה חשוב להכין תמונה מתאימה לויזה לארה”ב? בישראל ישנם אלפי אנשים המגישים בקשות בכל שנה להוצאת ויזה לכניסה לארצות הברית. תמונה לויזה לארה”ב אשר נשלחת

קרא עוד »
Call Now Button