בלוג

מעבדת תיקונים

ברוכים הבאים לשירות תיקון המצלמות שלנו בצילום פלוס. כצלמי סרטים או תמונות סטילס, אם נרצה בזה או לא, אנחנו נאלצים לעבוד עם ציוד בר חלוף שמתקלקל על הזמן, וזה יכול להוביל לכמה אי נעימויות רציניות כאשר אנו מתמודדים עם דיוק כמו צילום של תמונה או סרט.
זו הסיבה שאחרי שנים רבות גיבשנו צוות של טכנאים מיומנים ביותר שמטפלים במצלמות במשך שנים ומסוגלים לתקן כמעט כל דבר מכני ואת רוב החלקים האלקטרוניים, כל עוד יש להם תחליפים זמינים. עכשיו אין תירוץ יותר להשארת מצלמות על המדף בעודן צוברות אבק. שלחו אותן אלינו, אנו נתקן אותן ונעניק להן חיים חדשים.

איך זה עובד?
כל מצלמה היא עולם ומלואו ויש כל כך הרבה דברים שיכולים להשתבש עם דבר כל כך מסובך כמו מצלמה אנלוגית ואלקטרונית. לכן אנו עובדים בעיקר על הערכת עלויות לאחר שהמצלמה נבדקה על ידי הטכנאים שלנו. ההערכה היא כמובן לגמרי בחינם וללא פשרות.

אנחנו לוקחים כמעט כל מצלמה אנלוגית נתונה, אך כמובן שככל שהיא ישנה יותר כך זה עשוי להיות מסובך יותר לתקן אותה, מכיוון שהחלקים עשויים להיות שחוקים יותר או חלודים. העניין החיובי הוא שבמצלמות ישנות כמעט הכל מכני אז זה אומר שאפשר לתקן אותן ידנית.

אם המצלמה שלכם היא מדגם פופולרי מאוד, כנראה שיהיה קל יותר למצוא לה תחליפים. עם זאת, אם יש לכם דגם מאוד ייחודי זה עלול להיות קשה יותר. אבל את רוב הבעיות הנפוצות ניתן לתקן עם תהליך של ניקוי, שימון והתאמה, או החלפת חלקים בלויים. אנו ממליצים לכם בחום לבדוק כל חשד למצב בעייתי במצלמה שלכם לפני שהוא יחמיר, בעיקר למי שמשתמש במצלמה ביום יום.
כשזה מגיע לעדשות ישנן תופעות בעתיות שחוזרות על עצמן וזכוכית היא זכוכית לא משנה הגיל שלה. הבעיות הנפוצות שיש להכיר ולהשמר מפניהין הן פטריות, לחות, אבק, שריטות וכו’.
עם מצלמות אלקטרוניות וגם מצלמות קומפקטיות התיקון יכול להיות מאוד מסובך מכיוון שהן תלויות לחלוטין באלקטרוניקה ולעתים קרובות קשה למצוא להן תחליפים. בכל אופן, אנו נדע להתמודד עם כל מצב במקצועיות ואמינות. פנו אלינו עוד היום לטיפול בציוד שלכם.

מאמרים נוספים

המרת קלטת וידאו

יש לכם קלטת וידאו עם צילום חשוב? זה הזמן לעשות המרה! המרת קלטת וידאו מתבצעת באמצעות מכשירים מתקדמים במעבדה ייעודית במטרה להעביר את כל תוכן

קרא עוד »

חנות אביזרי צילום

מחפשים אביזרים איכותיים לצילום? לא יודעים איפה לחפש? אם צילום הוא התחביב או המקצוע שלכם, אתם חייבים שיהיה לכם ספק קבוע לכל אביזרי הצילום. אביזרי

קרא עוד »

מצלמות וידאו בצפון

גרים באזור הצפון? מחפשים מצלמת וידאו מקצועית? מגוון מצלמות הוידאו המוצעות לכם בשוק הצילום המקומי הוא עצום ולעיתים רבות זה גורם לבלבול למי שרוצה לקנות

קרא עוד »

הדפסה על קאפה

רוצים להדפיס שילוט לתצוגה? מחפשים שילוט זמני איכותי? הדפסה על קאפה היא אחת הפתרונות הזולים והיעילים ביותר לשילוט זמני או שילוט לטווח ארוך במקומות סגורים.

קרא עוד »

תמונה לויזה לארה”ב

למה חשוב להכין תמונה מתאימה לויזה לארה”ב? בישראל ישנם אלפי אנשים המגישים בקשות בכל שנה להוצאת ויזה לכניסה לארצות הברית. תמונה לויזה לארה”ב אשר נשלחת

קרא עוד »
Call Now Button