בלוג

הפקת אלבומי תמונות

שיתוף כל התמונות הדיגיטליות שלכם באינטרנט דרך פייסבוק או אינסטגרם או שמירתן במחשב שלכם זה באמת נחמד מאוד. אבל מה דעתכם לדפדף באלבום תמונות דיגיטלי מלא בצבע ומבריק בעיצוב אישי עם תמונות שלעולם לא ידהו או ישתנו?

ספרי תמונות קיימים כבר עשרות שנים, ואפילו בעידן הדיגיטלי, הם ממשיכים להיות פופולריים. עם זאת, ישנן מגבלות מסוימות עם ספרי תמונות פיזיים שניתן לפתור רק על ידי דיגיטציה שלהם. זו הסיבה שאלבומי תמונות דיגיטליים הופכים כעת יותר ויותר פופולריים.

אלבומי תמונות דיגיטליים מאפשרים לכם לבצע דיגיטציה של התמונות שלכם, מה שמאפשר לכם לשמור עותקים של התמונות היקרות שלכם בהתקן אחסון אלקטרוני. תהליך זה לא הורס את התמונות שלכם, כלומר בזמן שאתם משתמשים ועורכים את התמונות שלכם באלבום הדיגיטלי, התמונות הפיזיות בטוחות בכל מקום שתרצו לאחסן אותן. גם אם יקרה משהו לתמונות הפיזיות שלכם, תוכל לשחזר אותן מהמחשב שלכם עם עותק דיגיטלי.

לפיכך, מה דעתכם על האופציה לשלוח את האלבומים האלה למשפחה ולחברים באירועים מיוחדים כדי לשמר ולשתף את הזיכרונות המשותפים שלכם? ובכן, זה בדיוק מה שאלבום התמונות הדיגיטלי שלנו מאפשר לכם לעשות.
היתרון החשוב ביותר של אלבומי תמונות דיגיטליים הוא ללא ספק יכולת השיתוף שלהם. לאחר היצירה, תוכלו לשמור את האלבום בפורמט שניתן לשלוח בדוא”ל לחברים ובני משפחה. או אם ברצונכם למסור עותק פיזי, תוכלו לצרוב את האלבום על גבי דיסק DVD ולהעניק אותו למי שתרצו. החלק הכי נחמד בשיתוף האלבום הדיגיטלי הוא שהמקור יישאר בטוח במחשב האישי שלכם.

צילום פלוס מציעה לכם את היכולת המלאה לשחרר את היצירתיות שלכם ביצירת אלבומי תמונות יפים וארוכים בהתאמה אישית עם שליטה מלאה על הפריסה, הרקעים, הנושאים וסוגי הכריכה של האלבום.
צילום פלוס תעצב את אלבום התמונות הדיגיטלי הייחודי שלכם, תעלה עותק הגהה לביקורת שלכם ותשלח לכם את אלבום התמונות שהופק באופן מקצועי. כמו כן, נשמח לספק עבורכם חווית קנייה נוחה על ידי סריקת התמונות שלכם, עיצוב האלבום עבורכם ולאחר מכן לשלוח אליכם אלבום תמונות דיגיטלי מוגמר. פנו אלינו עוד היום כדי להתחיל בהפקת האלבום הדיגיטלי הייחודי שלכם, שינציח כל אירוע או זיכרון.

מאמרים נוספים

המרת קלטת וידאו

יש לכם קלטת וידאו עם צילום חשוב? זה הזמן לעשות המרה! המרת קלטת וידאו מתבצעת באמצעות מכשירים מתקדמים במעבדה ייעודית במטרה להעביר את כל תוכן

קרא עוד »

חנות אביזרי צילום

מחפשים אביזרים איכותיים לצילום? לא יודעים איפה לחפש? אם צילום הוא התחביב או המקצוע שלכם, אתם חייבים שיהיה לכם ספק קבוע לכל אביזרי הצילום. אביזרי

קרא עוד »

מצלמות וידאו בצפון

גרים באזור הצפון? מחפשים מצלמת וידאו מקצועית? מגוון מצלמות הוידאו המוצעות לכם בשוק הצילום המקומי הוא עצום ולעיתים רבות זה גורם לבלבול למי שרוצה לקנות

קרא עוד »

הדפסה על קאפה

רוצים להדפיס שילוט לתצוגה? מחפשים שילוט זמני איכותי? הדפסה על קאפה היא אחת הפתרונות הזולים והיעילים ביותר לשילוט זמני או שילוט לטווח ארוך במקומות סגורים.

קרא עוד »

תמונה לויזה לארה”ב

למה חשוב להכין תמונה מתאימה לויזה לארה”ב? בישראל ישנם אלפי אנשים המגישים בקשות בכל שנה להוצאת ויזה לכניסה לארצות הברית. תמונה לויזה לארה”ב אשר נשלחת

קרא עוד »
Call Now Button