בלוג

המרת קלטות וידאו ל-DVD

עדיין יש לכם ערמות של קלטות ישנות בבית? אנחנו לגמרי מבינים אתכם. כמעט בלתי אפשרי להיפרד מהסרטונים הישנים האלה, במיוחד כשהם מתעדים רגעים נדירים ויקרים כמו הצעדים הראשונים של ילדכם, החתונה שלכם או אפילו תוכניות הטלוויזיה האהובות עליכם משנות השמונים. הנה מה שאתם צריכים לדעת בקשר להמרת הקלטות והסרטים הביתיים שלכם לדיגיטל וליהנות מהם באיכות מקסימלית במשך שנים רבות.

למה כדאי לכם להמיר את קלטות הוידאו שלכם לתצורה דיגיטלית על גבי דיסק DVD? אכן, יש משהו נחמד בקלטות וידיאו ישנות שגורם לנו לרצות להחזיק בהן. אבל, מכיוון שקלטות וידיאו יכולות להתקיים רק פרק זמן מוגבל, כדאי לשקול להמיר את הקלטות שלכם לדיגיטל בהקדם האפשרי. אם עדיין יש לכם קלטות משנות השמונים או התשעים, זה בהחלט הזמן לפעול בנושא, לפני שרגעי הוידאו שלכם ייעלמו לנצח.

ישנם מספר סיכונים בשמירה על חומרים בתצורה אנלוגית בקלטות וידאו, אפילו בתנאים אופטימליים. ראשית, קלטות וידאו נוטות להחזיק מעמד רק כ-35 שנים. לאחר נקודה זו, התמונה מתחילה להיהרס והסאונד מתחיל להחמיר. קלטות ישנות משתמשות בסרטים מגנטיים שהם מאוד רגישים. אלה עלולים להינזק בקלות על ידי לחות וחום, מה שהופך את הסרטונים האהובים עליכם לבלתי ניתנים לשחזור.
בנוסף לכך, כמעט בלתי אפשרי למצוא נגני VHS בימינו והסיכויים שאלה יחזרו לשוק קלושים ביותר. מנגד, וידאו דיגיטלי בתצורת דיסק DVD לא מתקלקל עם הגיל. ניתן לאחסן קבצי וידאו לפרקי זמן ארוכים מאוד, כך שתוכלו לצפות בהם מתי שתרצו.

אנו שואפים להחזיר את קלטות הווידאו והקבצים הדיגיטליים שלכם במהירות האפשרית. הזמנות קטנות עבור העברת ווידאו ל-DVD או העברה דיגיטלית עשויות להסתיים תוך מספר ימים בלבד, בעוד שהזמנות גדולות יותר עשויות להימשך מספר שבועות. צרו איתנו קשר עוד היום כדאי לקבל חוות דעת אודות משך הזמן הפוטנציאלי של המרת הקלטות שלכם.

שירות המרת הווידאו הסטנדרטי שלנו ממיר כל אחת מקלטות הווידאו שלכם ל-DVD איכותי. אלה דיסקים המסוגלים להחזיק מעמד למשך 100 שנים או יותר, כך שהזיכרונות שלכם יהיו בטוחים להנאת הדורות הבאים. כעת תוכלו להיות מהסרטים הביתיים שהוסבו לקבצי DVD עם כל מחשב סטנדרטי המכיל כונן DVD.

מאמרים נוספים

המרת קלטת וידאו

יש לכם קלטת וידאו עם צילום חשוב? זה הזמן לעשות המרה! המרת קלטת וידאו מתבצעת באמצעות מכשירים מתקדמים במעבדה ייעודית במטרה להעביר את כל תוכן

קרא עוד »

חנות אביזרי צילום

מחפשים אביזרים איכותיים לצילום? לא יודעים איפה לחפש? אם צילום הוא התחביב או המקצוע שלכם, אתם חייבים שיהיה לכם ספק קבוע לכל אביזרי הצילום. אביזרי

קרא עוד »

מצלמות וידאו בצפון

גרים באזור הצפון? מחפשים מצלמת וידאו מקצועית? מגוון מצלמות הוידאו המוצעות לכם בשוק הצילום המקומי הוא עצום ולעיתים רבות זה גורם לבלבול למי שרוצה לקנות

קרא עוד »

הדפסה על קאפה

רוצים להדפיס שילוט לתצוגה? מחפשים שילוט זמני איכותי? הדפסה על קאפה היא אחת הפתרונות הזולים והיעילים ביותר לשילוט זמני או שילוט לטווח ארוך במקומות סגורים.

קרא עוד »

תמונה לויזה לארה”ב

למה חשוב להכין תמונה מתאימה לויזה לארה”ב? בישראל ישנם אלפי אנשים המגישים בקשות בכל שנה להוצאת ויזה לכניסה לארצות הברית. תמונה לויזה לארה”ב אשר נשלחת

קרא עוד »
Call Now Button